Alican nakliyat şehirler arası taşımacılık,

İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine Alican Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Randevu sistemimiz çok basit. Arayın aracınızı ayıralım. İşinizi bize bırakın. Sizin istediğiniz şekilde yapılacak olan taşıma ve zamanında teslimat ile sorunsuz bir süreç geçireceksiniz.

Bir nakliye firmasından beklenen aslında çok basit bir taşıma işlemi olarak gözüksede işin aslı öyle değildir. İstanbul’dan şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti bildiğiniz nakliye hizmetlerinden çok farklıdır. Evet müşteri en iyisini ve en uygununu ister. Fakat fiyatı düşürdükçe kalitenin düştüğünün farkına taşıma yapılırken varır. Ama iş işten geçmiş olur. Sizde korsanlardan uzak durun kurumsal ve profesyonel firmalar ile tanışın ve taşının.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

**Herşeyden önce uzun yol tecrübesi bulunan şöför ve araç filosuna sahip olmalıdır.

**Şehirlerarası nakliyat için gerekli izin belge ve sertifikaları bulunmalıdır.

**Tüm görev alacak personeli hizmet içi eğitimlerle sürekli destek verilmelidir.

**Zamanında teslimat yapılmalı ve talep edilen sürede eşyalar taşınmış olunmalıdır.

**Kısıtlı personel sayısı ile değil doğru personel ve sayı ile hizmet vermelidir.

**Kırılması muhtemel her eşya en doğru yöntem ve tekniklerle sarılmalı ve paketleme yapılmalıdır.

**Çok uzun mesafelerde yedek şöför bulundurmalıdır.

**Evden eve nakliyat işlerinde gerekli tüm teknik personel kadroda bulunmalı.

**Fiyatalar iş başlangıcında müşteriye bildirilmeli iş sonrasında herhangi bir ekstra bedel çıkarılmamalıdır.

İstanbul şehirler arası nakliye hizmeti için son model araçlar ve ekipmanlar ile müşterilerimizi güvenli bir taşımanın olacağının huzuruna kavuşturuyoruz.Evinizi taşıtacağınız firma ve elemanların çok önemli olmasıyla birlikte bu işte ekonomik koşullarda önemlidir.Hem müşterinin hem de hizmet veren firmanın tatmin olacağı rakamlar üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Ev taşımak, eziyet olmaktan çıktı. Yeni çıkan yöntemler ve bu işin uzman elemanları, ev taşıma işini, hızlı bir şekilde hallediyorlar. Özellikle İstanbul şehirler arası taşımacılık sektöründe, asansörlerin kullanılması, ev taşıma işini son derece pratik hale getirmiştir.

Eksper hizmeti,  şehirlerarası evden eve taşımacılık işinin ilk aşamasıdır. Yapılacak işin programını belirleme, evdeki eşyalar için gerekli kapalı kasa araç, paketleme sistemi ve gerekli paketler, gerekli olan elemanlar ve gerekli olan asansör sistemi, eksper hizmetinde belirlenmektedir. Taşıma ücretinin müşteri tarafından onaylanmasıyla, isteğe bağlı olarak sigortalama hizmeti verilmektedir. Sigortalama hizmetinde, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

Profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat edilen şey; bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Bu işte uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, işin uzmanı olan elemanlarımız ile işe koyulmaktadır. Hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu naylonlarla paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetinde, asansöre yükleme hizmeti için, asansör kapalı kasa araçlara yanaştırılır. Daha sonra, asansör vasıtasıyla, önce kaba eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenir. Daha sonra ise hassasiyetine göre eşyalar yüklenmeye başlar. Asansör yükleme hizmetinde, asansör, evinizin boş kısmına kurulur. Bu kısma kurulan asansörden eşyalar itina ile indirilmeye başlar. İndirme işleminde şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları hizmetinin en kalifiye elemanları tercih edilmektedir. Asansörlü taşıma işinin başarılı ve etkili olması için, en iyi asansör aracı ve en iyi elemanlar tercih edilmektedir.

Gelin siz de Alican Nakliyatla taşınmanın mutluluğuna erişin.Kalite asla tesadüf değildir.

***Aklınızdan hemen evden eve nakliyat fiyatı almam lazım sözü geçebilir. Ucuz fiyat kalitesiz ve sorunlu nakliyecilik akımını başlatmıştır. Biz öncellikle kadrolu elemanlarımız ile profesyonel taşımacılık yapmaktayız. Evinizin oda sayısına göre özel tasarlanmış kapalı araçlarımız mevcuttur. Türkiye’nin her yerine şehirler arası nakliyat, evden eve taşıma gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Şehirler arası nakliyatta aklımıza en çok takılan soru nakliyat fiyatları olduğu için bizde size yardımcı olmak amaçlı örnek olarak bir fiyat tablosu hazırladık. Hazırladığımız bu fiyat tablosu yaklaşık olarak verilen bir fiyattır. Fiyatlar eşyaların çokluğuna-azlığına, gidecek olan illerin semtlerine, binaların kat durumuna, evinizin oda sayısına, isteyeceğiniz personel ve araç sayısına göre değişmektedir.

Örnek fiyat listesi

İSTANBUL – BAKIRKÖY İZMİR- BAYINDIR 2000 TL-1000
İSTANBUL – BAKIRKÖY ANKARA- ALTINDAĞ 2000 TL-1000
İSTANBUL – SULTANBEYLİ MERSİN TARSUS 1000 TL-3000
İZMİR-ALİAĞA ANKARA- ALTINDAĞ 2000 TL-1000
İSTANBUL – BAKIRKÖY KARS-AĞADEVE 3000 TL-6000
İSTANBUL – BAKIRKÖY BURSA-PANAYIR 800TL-1200

AYDIN – AYDIN MER

İSTANBUL- ÜMRANİYE

3000 TL-2000

YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ FİYATLAR TAMAMEN BÜTÇENİZİ AYARLAMANIZ AÇISINDAN BİRER ÖRNEKTİR.

Bir Cevap Yaz

Fiyat Teklifi Al

Copyright Alican nakliyat 2019. Tüm Hakları Saklıdır