Alican nakliyat; şehir içi nakliye hizmeti ile müşterilerine, evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat gibi çalışmalar sunmaktadır. Müşterilerin 7 gün 24 saat kolaylıkla ulaşabileceği Alican şehir içi-şehirler arası taşımacılık, İstanbul’un ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde şehir içi taşımacılık hizmetini sağlamaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.Özellikle vermiş olduğumuz sigortalama hizmeti ile müşterilerimizin hem beğenisini hem de güvenini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerin “Eşyalarıma taşınırken zarar gelir mi” düşüncesinden uzaklaşmasını sağlayan Alican nakliyat, son teknoloji ekipmanı, geniş araç filosu ve alanında eğitimli uzman ekibi ile dört dörtlük şehiriçi nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Şehiriçi Nakliyatın Adımları

İstanbul ve Kocaeli merkezli bir firma olan Alican Nakliyat, başta Istanbul-Kocaeli ve ilçeleri olmak üzere diğer illere de hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ekibi ve güvenilir kapalı araçlarıyla hizmet veren firma, hem kişilere hem de kurumlara şehiriçi nakliyat desteği vermektedir. Ustalıkla hallettiği işlerini uygun fiyatlarla veren Alican evden eve nakliyat şu adımları izlemektedir:

Ekspertiz aracılığı ile tespit: Bu tespit sırasında ücret, taşınma zamanı, taşınma planı ve sigortalama poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve ambalajlama: Şehir içi nakliyatın en önemli adımlarından birisidir. Bu adım uygun yapıldığı zaman eşyalar hiçbir şekilde zarar görmez. Bu nedenle paketleme ve ambalajlama konusunda başarılı olan Alican Nakliyat ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Araçlara yükleme: Eşyalar araçlara müşterinin isteğine bağlı olarak geleneksel yöntemler ya da asansörlü taşımacılık ile indirilmektedir. Araçlara düzenli bir şekilde eşyalar çalışanlar tarafından yerleştirilir.

Yola çıkma: Önceden belirlenen en kestirme ve en güvenilir güzergah kullanılarak istenilen lokasyona doğru yola çıkılır.

Araçtan indirme: Eşyalar araçtan indirilerek taşınılmak istenen eve / ofise bırakılır.

Tüm Nakliye İhtiyaçlarınızda Alican Nakliyat Yanınızda

Adından sık sık söz ettiren firma, gelişmiş teknolojisi ile müşterilerine dört dörtlük hizmet sağlamaktadır.

***Şehir içi taşımacılık için doğru adres;”Alican evden eve nakliyat”.

İstanbul,Kocaeli bölgesinde şehir içi;diğer tüm bölgeler de şehirler arası hizmet veren nakliyat firması olarak; ev eşyası taşıması, iş yeri taşıması ve diğer tüm nakliyat ve taşıma işlemlerinde çözüm ortağınız olarak tecrübeli, deneyimli, profesyonel ekibimiz ve nakliyat hizmetlerine uygun araç filomuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.ALİCAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Aslında şehir içi nakliyattan kast ettiğimiz  İstanbul ve Kocaeli’nde yapmış olduğumuz  şehir içi nakliyat olmasına karşın,biz Alican naklyat olarak Ankara, İzmir, Bursa gibi illerde de bu hizmeti verebilme kapasitesine sahibiz. ***İstanbul’un her semtine sağlamış olduğumuz bu hizmet aklınıza doğal olarak fiyatı ne kadar gibi sorular getiriyordur .Sizlere örneklerle yardımcı olmaya çalışacağız.Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız evden eve nakliyat başlığı altındaki sayfalarımıza göz atabilirsiniz.
—Aşağıdaki tablo sadece birer örnektir .Her zaman söylediğimiz gibi eşyaların hacmine, semtlerin mesafesine, katların durumuna,asansörün kullanılıyor olmasına, eleman ve araç sayısına göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

İSTANBUL-MALTEPE

İSTANBUL- ÜMRANİYE

500TL-900TL

İSTANBUL-SULTANBEYLİ

İSTANBUL- ÜMRANİYE

550 TL- 900 TL

İSTANBUL-ETİLER

İSTANBUL- KADIKÖY

750 TL-1100 TL

İSTANBUL-BAHÇELİEVLER

İSTANBUL- ÇEKMEKÖY

850 TL- 1100 TL

YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ BU FİYATLAR  SADECE BÜTÇENİZİ AYARLAMANIZ İÇİN BİRER ÖRNEKTİR . BU YÜZDEN DAHA SAĞLIKLI FİYAT ALABİLMENİZ İÇİN ÜCRETSİZ OLARAK VERDİĞİMİZ EXPERTİZ HİZMETİMİZDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Bir Cevap Yaz

Fiyat Teklifi Al

Copyright Alican nakliyat 2019. Tüm Hakları Saklıdır