Ofis taşıma işlemlerinde Alican Nakliyat ‘ı neden seçmelisiniz ?

Ülkemizde ofis taşıma hizmetleri gibi hızla gelişen ve değişen birçok sektör vardır. Genel anlamda ulaşım, hizmet, eğitim, sağlık sektörü üzerinde oluşan bu gelişme ve değişimler özellikle ulaşım alanına yoğun bir etki etmiştir. Geçmişten günümüze kadar geçen süreye baktığımızda ulaşım sorunlarından dolayı lojistik hizmetleri kısıtlı idi. Şimdi ise herşey çok basite indirgenmiştir. Özellikle bu imkanların iyileşmesi ile birlikte ülkemizin en büyük gelir kaynağının sağlandığı lojistik hizmetleri büyük değişimler yaşamıştır. Kendi içinde yenilikler ile birlikte kaliteli firmalar ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda kendi içinde önemli kollar oluşturmuştur. Evden eve nakliyat, ofis nakliye hizmetleri sunan nakliyat şirketleri gibi..

Ülkemizin en büyük illerinde başlayan bu hareketlilik özellikle ev ve ofis taşıma hizmetleri sunan firmalar tarafından büyük yankı uyandırmıştır. Profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunan büyük firmaların adı artık kolay bir şekilde radyo,televizyon ve internette zikredilmektedir.Türkiye’nin en büyük lojistik firmasından biri olan Alican Nakliyat firması da özellikle profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri ile adını tüm Türkiye’ye duyuran ender nakliyat şirketlerinden biridir.

Alican evden eve nakliyat ile ofis taşıma işlemleri

1985 yılından beri taşımacılık sektörüne büyük hizmetler sunan bu firma gelişen ve değişen sektörlerde aldığı ilham ile özellikle profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerinde adını yükseltmiştir. Başarılı bir plan ve program çerçevesinde hizmet anlayışını geliştiren Alican ofis taşımacılığı,özellikle personel ve araç gibi ekipmanları ile müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlamıştır.

Taşımacılık hizmetlerinde her zaman profesyonel davranan firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerinde özellikle İstanbul bölgesinde bu kadar başarılı olmasını sağlayan bir çok nedeni tecrübesi ve kalitesidir.

Ofisiniz Taşınacak ve Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

*Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili olarak ilk başta bu hizmet gerçekten yapan firmalar ile iletişime geçiniz.

*O firmalardan gerekirse referanslar alınız.

*Daha sonra firmaları expertiz ve görüşme için çağırınız.

*Yapılan incelemeler ve görüşmeler sonucunda firmalardan hizmet ve araç filoları hakkında bilgi alışverişinde bulununuz.

*Ofis taşımacılığında en önemli olan konulardan biri de sigorta hizmetidir. Firmaların çalışmış olduğu sigorta şirketleri ile iletişime geçiniz.

Ofis nakliye hizmetlerinde profesyonel bir destek alarak sorunsuz bir şekilde taşınmak için yukarıdaki maddeler eşliğinde ilerleyebilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan nakliyat şirketleri ile yapacağınız çalışmalarda bile bu belgeleri isteyiniz.

Ofisimi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi ?

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır, fakat olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Ofis taşımanın maliyeti nedir ?

Ofisinizi taşırken maliyeti belirleyen unsur eşya sayınız ve ofisler arası mesafedir.

Alican evden eve nakliyat ve ofis tasımacılığı firması ile çalışmalarınızı yürütmek istediğiniz de tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek ofisinizin taşınacağını bildirip, ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istediğinizi söylemenizdir.Firmamızın sizlere bu konuda gerekli tüm desteği başarılı bir şekilde sunacağından emin olabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Copyright Alican nakliyat 2019. Tüm Hakları Saklıdır