Buradasın: Hakkımızda

Hakkımızda

timeline-photoAlican evden eve  Nakliyat 1985 yılından bu yana profesyonel hizmet vererek ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Evden eve nakliyat sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.Yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün kuruluşlarından biriyiz. Alican evden eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliyecilik eşya depolama ofis büro taşıma ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak ulaşmalarını sağlamaktayız….. ilk olarak prensibi insanların taşımacılık sektöründe yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıp  taşıma işlemi yapılırken rahat bir nefes aldırmaktır

Firmamız şehiriçi şehirler arası evden eve taşıma,  ofisten ofise taşıma, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı vb. taşımacılık hizmetlerinde gösterdiği üstün hizmet kalitesinden dolayı  taşımacılık sektörde de kendinden emin adımlarla zirveye çıkmıştır.
sizde Alican nakliyatla taşınmanın keyfini yaşayın biz kendimize göveniyor sözümüzde duracağımızın garantisini veriyoruz.