Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Alican evden eve nakliyat ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı;

Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım.

– Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır

– Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır

– Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.

– Ağır yükler forklift ile araca yüklenir

– Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır

ALİCAN Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür  .Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise ALİCAN Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşıma Hizmetlerinin Ağırlığını Bilen Bir Firmayız! Fabrika taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Zaten birçok nakliyat şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü sadece işçi gücü ile hareket edilip yapılabilecek bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilecek tüm şartlara sahiptir. Gerekli belgeleri de alarak yasal bir şekilde istemiş olduğunuz taşıma hizmetleri gerçekleştirebiliriz.

Unutmayın!Kalite asla tesadüf değildir.Alican nakliyat 1985 yılından beri kaliteli hizmetiyle gönüllere taht kurmuş bir firmadır.ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Alican nakliyat ile taşınmanın keyfine gelin sizde bakın.Size bir telefon uzağınızdayız.İlgıli numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Fiyat Teklifi Al

Copyright Alican nakliyat 2019. Tüm Hakları Saklıdır