Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz.

EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR?

Eşya depolama günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi ALİCAN NAKLİYAT eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz. Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Alican evden eve nakliyat eşya depolama fiyatlari;

Alican nakliyat eşya depolama fiyatları sunulan hizmet kalitesi ve alana göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliği nedenleri arasında hizmetin sunulduğu alan ve depo kapasitesi gibi faktörler yer almaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken fiyatı uygun olan firmaların eşya depolama alanlarının bu fiyat uygunluk açısından hizmet kalitesini sunabilmekte midir? Fiyatının uygun olması alacağınız hizmetin önüne geçmemesi gerekir. Eşya depolama firmasının verdiği hizmet, depolarının yerleşim alanı ve depoların kapasitesi gibi durumlar fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Fiyatlarda değişikliğe neden olan faktörlerden bir diğeri ise eşyalarınızın boyutu ve miktarıdır. Çıkartılan fiyatlar depolama ücreti ile sınırlı değildir. Eşyaların sökülmesi, taşınması, ambalajlanması ve depolanması ücretlere dahildir. Depolarımızda muhafaza edilen eşyalarınızı dilediğiniz zaman istediğiniz alana transferi güvenli şekilde gerçekleştirilir. Fiyatlandırma, eşya depolama hizmeti almak isteyenler için önemli bir faktördür. Bu anlamda firmamız sektörün en uygun ve kaliteli hizmetini sunmak için sizlerin yanındadır. Fiyatlardaki zam oranı fiyat kadar önemlidir. Firmamız anlaştığınız saat ve yerde zamanında bulunur.

İş yerinizden veya evinizden eşyalarınız güvenlik tedbirleri alındıktan sonra araçlara yüklenerek depolama alanlarımıza getirilir. Depolanacak eşyaların depolama alanlarına olan mesafesi fiyatlandırmada değişiklik gösteren bir diğer değişkendir. Depolama alanına olan uzak veya yakın oluşuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Firmamızın sizlere sunacağı hizmetleri artırmak veya eksiltmek tamamen sizlerin tasarrufundadır. Ek hizmetler isteyerek fiyat artırabilirsiniz. Aynı şekilde hizmetlerde eksiltmeler yaparak fiyatta düşmeler sağlayabilirsiniz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sıradadır. Siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Eşyalarınızın depolama fiyatlarının hesaplanması için çalışma arkadaşlarımız yerleşim yerinize gelerek sizlere özel fiyat listesini çıkarmaktadır. Depolanacak eşyalarınızın miktarı, büyüklüğü, depolama alanlarına olan uzaklığı gibi faktörler hesaplanarak sizlere en uygun fiyatı vermekteyiz. Bu fiyatlandırma içinde depolanacak eşyaların sökülmesi, montajı, taşınması, depolanması, korunması, paketlenmesi gibi faktörler fiyata dahil edilir. Ekstradan özel isteklerinizde fiyatlarda artırmalar veya eksiltmeler olabilir. Éşya depolama fiyatları konusunda firmamız sizlere pişman olmayacağınız bir hizmet sunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Fiyat Teklifi Al

Copyright Alican nakliyat 2019. Tüm Hakları Saklıdır