Alican Evden Eve Nakliyat

Alican Nakliyat Banka Taşımacılığı

Oldukça hassas olan banka taşımacılığı, nakliyat sektörünün en önemli kollarından birisi olarak kabul edilmektedir. Bankada bulunan başta para kasaları olmak üzere tüm alet ve edevatlar büyük bir özenle taşınmalıdır. Çünkü bu eşyalar maddi anlamda oldukça değerlidir. Bunun yanı sıra bankaların belge ve dosyaları da önemlidir ve taşıma sırasında hasar görmemesi gerekmektedir.

Banka taşımacılığı konusunda sizlere hassas ve kaliteli bir hizmet veren Alican Nakliyat,çalışmalarını yüzde yüz müşteri memnuniyet ilkesine dayalı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Banka taşımacılığı hizmeti için gerekli olan tüm ekipmanları bünyesinde barındıran firma, deneyimli kadrosu ile güvenilir bir çalışma sunmaktadır. Bankalarda bulunan önemli evrak ve dosyaları özel ambalajlama malzemeleri ile paketleyen firma, bu eşyaların başına herhangi bir zarar gelmesinin de önüne geçmektedir.

Banka taşımacılığının en önemli iki unsuru güven ve disiplindir. Bu unsurları müşterilerine sağlayan Alican Nakliyat, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli bir banka taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Banka Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Banka taşımacılığı hassasiyet gerektiren bir hizmettir. Bankadaki işlerin aksamaması için mutlaka hızlı bir biçimde gerçekleştirilmesi gereken çalışma, aynı zamanda hasarsız ve güvenilir de olmalıdır. Bu nedenle çalışmalarında disiplini ön plana koyan Alican evden eve nakliyat öncelikle bir ekspertiz aracılığıyla analiz yapar ve buna göre bir plan oluşturur. Uzun yılların verdiği tecrübe ile birçok bankayla çalışan firma, plana sadık kalarak hızlı ve güvenilir bir nakliyat hizmeti sağlar.

Bankalardaki taşınması en önemli ve zor olan şeylerden birisi para kasalarıdır. Maddi anlamda oldukça değerli olan bu ürünler, asansör ve forkliftler ile taşınmaktadır.

Alican Nakliyat Banka Taşımacılığı Hizmetleri

Alican Nakliyat,banka taşımacılığına büyük bir önem vermektedir. Bu nedenle çalışmalarını kaliteli ekip, geniş araç filosu ve uygun ekipmanlar eşliğinde yürütmektedir.

Alican Nakliyat;

-ATM’ler büyük bir titizlikle taşınmaktadır.

-Kullanılan mobilyalar marangozların demonte ve montajı ile güvenilir bir biçimde nakliye edilmektedir.

-Dosya ve belgeler, numaralandırılarak herhangi bir kayıp olmadan sorunsuz bir biçimde taşınmaktadır.

KURUMSAL HİZMETLER

Arşiv Taşımacılığı,Banka Taşımacılığı,Tekstil Taşımacılığı,Kurum Taşımacılığı,Hastane Taşımacılığı,Okul Taşımacılığı

Bir Cevap Yaz

Fiyat Teklifi Al

Copyright Alican nakliyat 2019. Tüm Hakları Saklıdır